Akcia - Pol Star + Leather Star + Green Star Zdarma

Výhodný set Po + Ls + Gs Zdarma

Skladom
Kód: 251
€26,45 –24 % €19,99
Kategória: Akciové Sety
Záruka: 2 roky
Akcia 3
Akcia
€26,45 –24 %

Pol Star

Efektívny neutrálny čistiaci prostriedok s konzervačnou látkou pre kožu, alcantaru, textílie, polstrovanie a koberce. Penové lamely s jemnými pórmi prenikajú do hĺbky vlákien a transportujú nečistoty, ktoré sa dajú povysávať vysávačom na mokro / na sucho alebo zotrieť vlhkou utierkou. Nezanecháva mokré stopy a prepožičiava originálnu impregnáciu. Konzervácia chráni pred opätovným rýchlym znečistením.

Riedenie 1:5 až 1:20

Leather Star

Prémiový ošetrujúci prípravok na kožu, pre prirodzený hodvábne matný povrch. Osviežuje a konzervuje hladké, velúrové a perforované kožené materiály sedadiel automobilov, pohoviek a atd. Leather Star sa jednoducho nanáša, má príjemnú vôňu, zintenzívňuje vzhľad farieb, a stará sa o mäkký pocit pri dotyku, bez toho aby vznikol nežiaduci lesk materiálu. Vďaka použitiu najkvalitnejších účinných látok z kozmetiky zostáva koža vláčna a dlhodobo chránená pred opätovným znečistením a zkrehnutím.

Green Star - Zdarma

Green Star APC je vysoko koncentrovaný, zásaditý univerzálny čistiaci prostriedok bez obsahu fosfátov a rozpúšťadiel. Vďaka jeho vysokej schopnosti viazať nečistoty a oleje sa dá univerzálne používať na čistenie dielenských podláh a priemyselne čistenie, čistenie interiéru a exteriéru osobných a nákladných vozidiel, ako aj na umývanie motorov. Špeciálne antikorózne inhibítory zaisťujú vysokú znášanlivosť materiálov proti citlivým komponentom, ako je napr. Eloxovaný hliník. Je optimálny aj pre biologickú úpravovňu úžitkovej vody.


Riedenie: 

Čistenie textilu od 1:12 - 1:80 podľa znečistenia

Čistenie motorov od 1:5 - 1:10 podľa znečistenia

Čistenie exteriéru od 1:5 - 1:25

Čistenie interiéru od 1:10 - 1:30

Dielenské a priemyselné podlahy 1:20 - 1:100

Hmyz 1:10 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: