Gyeon Q2 Tire 400 ml

Impregnácia pneumatík s SiO2

Skladom
Kód: 410
€18,80
Kategória: Plasty a Guma
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2 Tire 400 ml je revolučné ošetrenie pneumatík na báze kremíku s vynikajúcou životnosťou.

 

Q² Tire je prvý a jediný náter pneumatík na báze SiO₂. Zaručuje nielen trvanlivosť, ale aj skvelý vizuálny efekt. Výrobok môže byť vrstvený alebo zahrievaný, aby sa jeho odolnosť a životnosť ešte predĺžila.

 

Super koncentrovaný, SiO2 infúzne formulácie Q² Tire vyžaduje veľmi vysokú úroveň prípravy povrchu. Uistite sa, že ste pneumatiku riadne vyčistili a nechali ju uschnúť. Malé množstvo výrobku naneste na povrch a nechajte ho uschnúť.

 

Q² Tire je brilantne účinná ochrana pre odpudzovanie nečistôt a je produktom, ktorý odoláva aj niekoľko intenzívnym umývaní. Zostane aktívny aj pri použití tlakovej umývačky. Vďaka jeho schopnosti preniknúť do gumovej štruktúry zaisťuje, že jeho účinky zostanú viditeľné po dlhú dobu.

 

Q² Tire nielen že chráni pneumatiky, ale tiež zlepšuje ich vzhľad, takže ich bočnice vyzerajú ako nové, teda s hlboko živými farbami. Vizuálny efekt trvá aj po degradácii hydrofobicity.

 

TIP: Ak chcete predĺžiť životnosť Q² Tire, zahrejte povrch plášťa pneumatiky teplovzdušnou pištoľou. Tým sa otvoria mikropóry z gumy a produkt sa lepšie vsiakne. Výsledkom je matnejší povrch a podstatne dlhšia životnosť.

 

Spotreba: 10 - 15 ml / 1 sada pneumatík

Životnosť: viac ako 5 umytí

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: