Gyeon Q2 Trim 30 ml

Keramická ochrana plastov, životnosť 2 roky

Skladom
Kód: 407
€39,90
Kategória: Plasty a Guma
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2 Trim 30 ml je moderný keramický sealant na vonkajšie plasty s dlhotrvajúcim účinkom. Po celú dobu životnosti zachováva maximálnu sýtosť farieb. Životnosť 24 mesiacov alebo 30 tis/km.

 

Q² Trim má vzorec, ktorý umožňuje jeho aplikáciu na rôzne časti vozidla: na plasty s vlastnou štruktúrou, na nelakované časti, na takzvané klavírne čiernej povrchy, ktoré sú najproblematickejšie pre údržbu, a na kryty koncových svetiel a svetlometov. Táto jedinečná kvalita a variabilita je nepravdepodobná u iných dostupných produktov.

 

Q² Trim nie je iba ochranný povlak, ale predstavuje veľmi silné regeneračné vlastnosti.

 

Je úplne bežné pozorovať vyblednutie materiálov pre povrchovú úpravu automobilov pod vplyvom UV žiarenia, ako aj silných chemikálií používaných v umývacích linkách. Q² Trim zachováva dlhodobý, najvyšší efekt, sýtosti farieb, čo sa prejavuje zaistením matnej alebo saténovej povrchovej úpravy materiálov. Ani po 12 mesiacoch sa efekt sýtosti farieb neznižuje, čo často znamená prekročenie životnosti tradičných ochrán.

 

Hlavným rozdielom medzi Q² Trim a rôznymi ďalšími produktmi pre obnovu plastových povrchov je jeho čistá SiO₂ báza. Nenecháva olejovú vrstvu na povrchu, ale silno sa viaže k svojej štruktúre a zanecháva silnú ochrannú vrstvu. Q² Trim poskytuje výrazný, dlhodobo obnovujúci efekt.

 

TIP: Na pórovité, nelakované povrchy, môžete produkt nanášať bez stierania. Rovnomerne naneste a nechajte produkt zaschnúť a vytvrdnúť. Zachová si počiatočný vzhľad na mesiace! Môžete použiť penový aplikátor na plasty s poréznou štruktúrou.

 

Spotreba: 30ml / 5 - 10 vozidiel

Tvrdosť: + 2H

Ph tolerancia: 2 - 11

Uhol nanášania: 80st

Hrúbka po vytvrdnutí: 0.2 - 0.5 qm

Životnosť: 24 mesiacov

 

Obsah balenia: 

  • Gyeon Q2 Trim 30 ml
  • Gyeon aplikačná hubka
  • 4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
  • Aplikačný manuál
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: