Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml - Autošampón s SiO2

Autošampón s SiO2

Skladom
Kód: 443
€16,36
Kategória: Umývanie
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2M Bathe+ 400 ml je revolučný autošampón s kremičitým sealantom, ktorý v jednom kroku umyje a dodá laku ochranu na báze kremíku.

 

Q²M Bathe + je prvý šampón s neutrálnym pH, obsahujúci SiO2. Aj rýchle umývanie zanecháva silnú hydrofóbnu vrstvu, ktorá odpudzuje vodu, nečistoty a tým odkladá potrebu ďalšieho umývania. Samotné umývanie je skutočnou radosťou. Šampón je veľmi klzký a má vôňu charakteristickú pre celý rad Gyeon. Ideálne pre bezpečné umývanie vozidla s minimálnymi rizikami poškodenia.

 

Pokiaľ ide o výrobky typu "všetko v jednom", Q²M Bathe + môže byť vyhlásený za revolučný! Jedno rýchle umývanie je dostatočné pre dosiahnutie úžasného hydrofóbneho efektu a ľahkej údržby po dobu niekoľkých ďalších týždňov. Je to fenomenálne riešenie pre zimné obdobie, kedy je umývanie zložitejšie a zvýšenie samočistiacich schopností zlepšuje komfort údržby vozidla.

 

Existujú 3 spôsoby použitia Q2M Bathe:

  1. Zrieďte ho a použite ako štandardný šampón s hydrofóbnímy vlastnosťami
  2. Aplikujte pomocou napeňovača
  3. Jednoducho vaplikujte šampón do rukavice a rozotrite do mokrého povrchu

Q²M Bathe + je dokonale bezpečný na všetkých povrchoch, vrátane lakov, diskov, skla a plastu, čím sa zvýši okamžitá ochrana na holých povrchoch alebo zlepší efektivita kremičitého povlaku, ktorý už máte na týchto povrchoch. Možno ho použiť aj na existujúce prírodné vosky alebo SEALANT, čím zlepšujú ich trvanlivosť a lesk. Aktívna prísada SiO2 dodáva skutočnú ochranu, ktorú môžete ihneď vidieť pri každom umývaní. Na rozdiel od mnohých takzvaných šampónov "s voskom", zostane táto hydrofóbnosť a samočistiacu schopnosť oveľa dlhšie.

 

TIP: Pracujte vždy na chladnom laku, nikdy na priamom slnku. Pracujte v sekciách a šampón nikdy nenechajte uschnúť.

 

Parametre:

  • Odporúčaná spotreba na jedno auto: 15 - 20 ml
  • Odporúčané riedenie: 1:500
  • Obsah SiO2: 5%
  • Hodnota Ph: 6
  • Životnosť ochrany: až 8 týždňov
  • Objem: 400 ml
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: