Gyeon Q2M Bathe 400 ml

Autošampón bez prísad, ph neutrálny

Skladom
Kód: 404
€10,86
Kategória: Umývanie
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2M Bathe 400 ml je koncentrovaný Ph neutrálny autošampón navrhnutý pre údržbu prevažne kremičitých povlakov.

 

Rovnako ako ostatné produkty tohto výrobcu je aj Q²M Bathe skvelý a efektívný vďaka vysoko koncentrovanému zloženiu. Hustý gél je prirodzene rozpustný vo vode, vyžaruje veľmi príjemnú vôňu, pripomínajúcu Q²M Cure a produkujúci dlhotrvajúcu penu .Ideálny pre bezpečné umývanie vozidla s minimálnymi rizikami poškodenia.

 

Náš veľmi tradičný, Ph neutrálny šampón je ideálnou voľbou pre každodennú údržbu každého vozidla. Hustá pena a šetrné čistenie umožňujú použitie aj na vozoch pokrytých tradičným prírodným voskom.

 

90% poškodenia laku vzniká v dôsledku nesprávneho umývania. Metóda dvoch vedier, mäkká rukavica alebo efektívny tlakový umývací stroj môžu len čiastočne zaručiť úspech a minimalizovať riziká. Stále najdôležitejšou zložkou pri umývaní zostáva kvalitný šampón a jeho lubricitná schopnosť, ktorá zvyšuje hladkosť a podporuje kĺzanie rukavíc po povrchu laku. Čím lepšie sú jeho lubrikačné vlastnosti, tým viac ste schopní minimalizovať riziko vzniku nových chýb na laku vášho vozidla.

 

Q²M Bathe je kvalitný pH neutrálny autošampón. Má dobrú čistiacu schopnosť, ľahko rozpúšta nečistoty, ale pritom je dostatočne jemný, aby neovplyvňoval keramické povlaky alebo vosky. A pretože je pH neutrálny, je dostatočne šetrný aj pre chúlostivé povrchy, ako sú nikel, chrómované alebo vysoko leštené prvky.

 

TIP: Zrieďte Q²M Bathe v teplej vode, aby ste zvýšili jeho výkon a umožnili rýchlejšie odstránenie ľahkej kontaminácie.

 

Spotreba na jedno vozidlo: 15 - 20 ml

Odporúčané riedenie: 1:500

Hodnota Ph: 6

Počet umytí z jednej nádoby: +/- 20 - 25 krát

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: