Gyeon Q2M Bug&Grime 400 ml

Odstraňovač hmyzu a špiny

Skladom
Kód: 401
€9,25
Kategória: Predumytie
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2M Bug&Grime 400 ml je vysoko efektívny univerzálny čistič, pomáha odstraňovať špinu s ciest, hnyz a vtáči trus.

 

Q²M Bug & Grime je silný a veľmi účinný produkt predumytia vyvinutý špeciálne pre odstraňovanie hmyzu a špiny. Rozpúšťa kontamináciu a zaisťuje bezpečné umývanie bez poškriabania. Ide o prvý produkt, ktorý by ste mali využiť po každej letnej večernej jazde. Q²M Bug & Grime pracuje rýchlo a efektívne a zároveň je bezpečný pre nanesené ochrany.

 

Používajte Q²M Bug & Grime pred samotným umývaním na silne znečistených miestach. Používajte iba na studené povrchy, nikdy na priamom slnku alebo na teplom automobile. Nenechávajte výrobok v zaschnúť.

 

Q²M Bug & Grime je silný produkt pripravený na okamžité použitie, ktorý bol vyvinutý na rýchle a bezpečné rozpúšťanie hmyzu a cestných škvŕn. Jediná aplikácia a opláchnutie účinnou tlakovou umývačkou odstráni väčšinu viditeľných nečistôt, dokonca aj starých a odolných škvŕn. Napriek svojej sile je Q²M Bug & Grime bezpečný pre všetky typy ochrán, keramických povlakov a väčšiny voskov!

 

Q²M Bug & Grime možno použiť ako silný a účinný predstrek počas prvých krokov dôkladného umývania. Nechajte ho na povrchu pôsobiť a potom opláchnite. Zároveň je to fantastická pomôcka počas intenzívnejšieho procesu čistenia. V kombinácii s jemným detailingovým štetcom odstráni staré a silne usadené nečistoty.

 

Spotreba: 30 - 150 ml/ automobil

PH: 9

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: