Gyeon Q2M Iron 500 ml

Odstraňovač náletovej hrdze, krvacajúci efekt

Skladom
Kód: 362
€14,25
Kategória: Dekontaminácia laku
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2M Iron 500 ml je vysoko účinný, rýchlo reagujúci odstraňovač náletovej hrdze

 

Q2M Iron je jedným z najúčinnejších, rýchlo reagujúcich odstraňovačov vzduchom roznášanej hrdze na trhu. Tento produkt bol špeciálne vyvinutý k dekontamináciu povrchov od drsných železitých usadenín ako je brzdový prach a pod. Q2M Iron je natoľko intenzívny, že čistenie je jednoduché ako pre obyčajných nadšencov tak pre profesionálnych Detailerov.

 

Q2M Iron je vhodný pre chemickú dekontamináciu ihneď po umývaní. Používajte na studené povrchy a vyhnite sa aplikácii na priamom slnečnom žiarení. V horúcich dňoch nedovoľte, aby prípravok uschol.

 

Vysoká efektivita tohto odstraňovača vzduchom roznášanej hrdze našťastie nemá vplyv na neutrálnosť pH. Práve vďaka neutrálnemu pH 6 môže byť Q2M iron použitý na všetkých povrchoch, aj na takých citlivých ako sú leštené disky, apod.

 

Q2M Iron disponuje pri svojej reakcii zafarbovaním do fialova. Narozdiel od iných komerčných produktov nie je ale tento prípravok zameraný na farbenie, ale na čistiace schopnosti. Farbenie iba ilustratívne informuje svojich užívateľov o skutočnom znečistení a o sile reakcie.

 

Tip: Q2M Iron je veľmi klzký. Je priamo ideálny ako lubrikant pri dekontaminácii pomocou Claye. Tým môžete ešte viac urýchliť a zintenzívniť dekontaminačný proces.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: