Gyeon Q2M Tar 500 ml

Odstraňovač asfaltu a lepidiel

Skladom
Kód: 347
€17,45
Kategória: Dekontaminácia laku
Záruka: 2 roky

Gyeon Q2M Tar 500 ml je vysoko účinný, ph neutrálny odstraňovač asfaltu a organických nečistôt. 

 

Na rozdiel od väčšiny odstraňovačov dechtu, Q²M Tar neovplyvňuje žiadne vonkajšie povrchy a je bezpečný pre karosérie. Možno ho použiť na SEALANT či keramické ochrany, sklo aj plast. Vzhľadom k tomu, že je pH neutrálny, môže byť tiež použitý na odstránenie dechtových škvŕn z leštených diskov.

 

Q²M Tar nie je len odstraňovač asfaltu, ale účinne rozpúšťa organické nečistoty alebo lepidla. Pracujte po paneloch, zabráňte vysychaniu.

 

Vozidlá zvyčajne zbierajú veľké množstvo dechtu a asfaltovej kontaminácie počas každodenného použitia. Čím silnejší je výkon a čím agresívnejšie je auto poháňané, tým väčší je problém. Q²M Tar poskytuje veľkú príležitosť urýchliť proces dekontaminácie. Väčšina znečistenia je jednoducho rozpustená, čo umožňuje dosiahnuť hladkého povrchu v jednom okamihu.

 

Na mäkkých alebo stredne tvrdých lakoch môže dokonca aj použitie mäkkého Claye spôsobiť poškodenie. Pretože väčšina znečistenia môže byť rozpustená kombinovaným použitím Q²M Tar a Q²M Iron môže byť celková dekontaminácia vykonávaná bez nutnosti ďalšej korekcie laku. To znamená, že všetka dekontaminácia môže byť odstránená bez nutnosti spôsobiť ďalšie škrabance.

 

Spotreba na dekontamináciu jedného vozidla: cca 100ml

Objem: 500ml

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: