Gyeon Q2M WetCoat 500 ml

Kremičitý sealant s SiO2

Skladom
Kód: 344
€13,50
Kategória: Ochrana laku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg

Gyeon Q2M WetCoat 500 ml je revolučný sealant v spreji na báze SiO2, ktorý ponúka okamžitú ochranu behom niekoľko minút.

 

Q²M WetCoat je okamžitý, brilantne ľahko použiteľný hydrofóbny povlak. Je pripravený na použitie, čo prináša vynikajúce výsledky v jednoduchom a rýchlom procese nastriekať a opláchnuť. Napriek ľahkému použitiu poskytuje Q²M WetCoat dlhú chemickú odolnosť.

 

Používajte Q²M WetCoat iba na mokrom a chladnom povrchu. Výrobok nikdy nepoužívajte na priamom slnku. Pokiaľ chcete výrobok používať v teplom alebo horúcom počasí, pracujte po sekciách, napr. kapota, potom blatník a pod.

 

TIP: Okamžite opláchnite Q2M WetCoat. Nečakajte, či ak sa začne svojvoľne objavovať reakcia - reakcia sa objaví po opláchnutí vysokotlakovým čističom. Pre najlepšie výsledky je potrebná "tlaková aktivácia". Nie je teda vhodné oplachovať iba obyčajným prúdom vody. Nepoužívajte ho bez rukavíc.

 

Q²M WetCoat je revolučný sprejový coating, ktorý ponúka okamžitú trvanlivú ochranu počas niekoľkých minút - jednoducho nastriekate a opláchnete. Skutočnou výhodou je obrovský hydrofóbny a samočistiaci účinok, ktorý je k dispozícii okamžite. Chemická odolnosť je ihneď sprevádzaná intenzívnym leskom.

 

Hlavnou výhodou Q²M WetCoat je jeho univerzálny charakter, ktorý umožňuje použitie na takmer každom vonkajšom povrchu vášho vozidla. Pridá skvelé samočistiace a hydrofóbne vlastnosti nielen na laku, ale aj na plastových alebo kovových častiach, diskoch alebo oknách.

 

Odporúčana spotreba: 80ml / vozidlo

Ph tolerancia: 2 - 11

Uhol nanášania: 90 stupňov

Obsah SiO2: 5%

Odolnosť: 12 týždňov

Odolnosť: 8 z 10

Lesk: 8 z 10

Odvod vody: 10 z 10

Tvrdosť: 2 z 10

Samočistiaca schopnosť: 10 z 10

 

Objem: 500ml

Hmotnosť: 0,6 kg

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: